× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанин встановив світовий рекорд з класичного жиму лежачи

Вінничанин Іван Чупринко отримав звання чемпіона Європи і встановив новий світовий рекорд в класичному жимі лежачи серед чоловіків і жінок.

Як повідомляє прес-служба Вінницької ОДА, з  7 по 13 серпня, у Франції в місті Бордо відбувся чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи серед жінок і чоловіків.

У змаганнях також взяв участь вінничанин, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Іван Чупринко, який виборов звання чемпіона Європи і встановив новий рекорд світу – 212,5 кілограм.

  • Під кінець третього дня змагань цікавою видалась боротьба у чоловіків вагової категорії до 74 кілограмів. Двоє українців одночасно змагались на європейському помості, вінничанин, неодноразовий чемпіон та рекордсмен світу Іван Чупринко та харків‘янин, чемпіон світу серед юніорів Володимир Цатурян. Іван не лишив жодних шансів суперникам, встановивши вже у другій спробі світовий рекорд, який тепер рівний 212,5 кг, – пишеться на офіційній сторінці Національної Федерації пауерліфтингу України у Фейсбуці.

Фото зі сторінки Національної Федерації пауерліфтингу України у Фейсбуці

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору