Вінничанин просить “цивілізований рух” на Привокзальній

Віталій Мазур створив петицію на сайті міськради з проханням організувати цивілізований рух транспорту та пішоходів по вулиці Привокзальній та проспекті Коцюбинського. Підтримати ініціативу вінничанина можна ще протягом 13 днів. 

Як зазначено у петиції,  на перехресті вулиць Привокзальної та проспекту Коцюбинського варто облаштувати підземний перехід або світлофор. Крім того вінничанин зазначає, що проблема нерегульованого переходу пішоходів біля залізничного вокзалу не може віришитися вже протягом багатьох років.

  • Дана проблема має багато негативних наслідків: кожен день утворюються затори, виникають напруження між водіями та пішоходами, та між самими водіями, збільшується ймовірність виникнення ДТП та наїзду на пішоходів (регулярно мінімум 1-2 ДТП в тиждень на власні очі), мешканці та гості міста регулярно та безконтрольно втрачають свій час в заторах, це перша негативна реклама для гостей нашого гарного та затишного міста, – зазначає автор у зверненні.

Віталій Мазур також пропонує своє бачення вирішення цієї проблеми. Як тимчасовий варіант пропонує встановити адаптивні світлофори з датчиками кількості та руху учасників на перехресті Коцюбинського-Привокзальна, а також – встановити допоміжний світлофор на переході коло в’їзду-виїзду в гуртовий ринок “Привокзальний”.

Задля повного вирішення питання ініціатор пропонує:

  • встановити підземний перехід на перехресті Коцюбинського-Привокзальна;
  • встановити наземний перехід на пішохідному переході коло в’їзду/виїзду в гуртовий ринок “Привокзальний”;
  • встановити альтернативний автомобільний переїзд по вулиці Гонти коло залізничної станції “Вінниця вантажна” або біля вул. Янгеля – Складська, Ватутіна;
  • облаштування великого багаторівневого безкоштовного паркінгу поблизу ринку “Привокзальний” (або його ліквідація) – ідеально на місці ринку “Папаніна”, – на першому поверсі – ринок, все вище – паркінг, офіси, готель тощо. Нижче проект, яким може бути даний ринок:

  • заборона паркування по вулиці Привокзальна та розширення її до 4-х рядів руху (після відкриття багаторівневого паркінгу).

Зауважимо, що це вже не перша петиція з даного питання. Раніше міська влада відповідала, що “передбачено будівництво транспортної розв’язки з влаштуванням підземного переходу на перехресті вулиць Коцюбинського та Привокзальна. Можливість будівництва підземного переходу може бути розглянута за результатом надходження коштів до місцевого бюджету, та за умови наявності співфінансування від інвесторів. Однак, у зв’язку з обмеженням фінансування, спрогнозувати час і строки будівництва зазначеного підземного переходу з переїздом неможливо.”

  • На жаль, поки готував петицію до публікації, менш ніж за тиждень знову трапилось кілька пригод, в т.ч. сам ледве не потрапив в одну з таких, рухаючись по головній по кругу, інший водій майже в’їхав у мене зі сторони проспекту Коцюбинського, ігноруючи ПДР. Але найгірше – вантажівка збила пішохода по вулиці Привокзальній. Шкода людину, яка порушила правила та потрапила під колеса за 20 метрів від “нерегульованого” переходу, – додає Віталій Мазур у своїй ініціативі.

Підтримати автора можна ТУТ. Для того, щоб петиція не залишилася без розгляду міської влади, потрібно зібрати щонайменше 350 підписів до 27 вересня.

Головне фото – VPOVVER.livejournal

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору