× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанин пропонує подовжити алею сакур на Вишеньці та зробити її візитівкою міста. ПЕТИЦІЯ

Вінничанин в петиції пропонує подовжити алею сакур на тротуарі по парній стороні проспекту Космонавтів та по вулиці Порика. За словами автора, алея сакур може стати візитівкою міста.

Відповідна петиція з’явилась сьогодні, 12 квітня, на сайті електронних петицій. За словами її автора, Руслана Савчука, сакури варто висадити від перехрестя проспекту Космонавтів (по парній стороні нумерації вулиці) та вулиці Порика (по тротуару в сторону площі Могилка до Космонавтів, 4 та вниз до Вишенського озера). А також висадити сакури від цього перехрестя по самій вулиці Порика, повз школу №33 і до стадіону Політеху.

 

Як зазначає пан Руслан, на вказаних ділянках досить широкий тротуар, до того ж, зовсім не висаджені дерева. Також не виключається можливість, що довша алея сакур може стати однією з візитівок міста.

Також автор вказує на проблеми нинішньої алеї сакур: паркування автомобілів на тротуарі, недостатню кількість урн для сміття та відсутність тротуару в деяких місцях.

Станом на сьогодні петиція набрала 3 підписи із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів – до 26 квітня 2019 року. Підтримати петицію можна ТУТ.

 

Нагадаємо, сакури саме нещодавно розцвіли. Аби побачити як цвітуть сакури у Вінниці, читайте у наступному матеріалі:

Читайте також: Ханамі на Вишеньці-2019: у Вінниці розквітли сакури. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору