Вінничанин представить Україну на конкурсі “Міс і Містер глухі Світу, Європи та Азії 2018”.ФОТО

20-річний Тарас Негар здобув перемогу на конкурсі “Міс і містер УТОГ 2018” і тепер поїде представляти нашу країну у Прагу. Хлопець підкорив всіх віршем «Я не хочу гратись у війну»

Конкурс відбувся 16 березня у Києві, де за перемогу змагалися сім хлопців та дев’ять дівчат. Вінничанин Тарас Негар навчається на другому курсі в університеті «Україна» та професійно займається бадмінтоном. Для того, щоб потрапити на всеукраїнський конкурс, хлопець отримав перемогу на обласному та пройшов відбір.

Як розповіла Vежі сурдоперекладачка Алла Тиртичко, змагання відбувалися у три етапи: перший – вихід конкурсантів у національних костюмах та візитка, другий – вихід у купальниках і третій – «Зірковий образ».

  • Учасники виходили на сцену в образі якоїсь відомої людини, персонажу, кіногероя з відображенням себе в обраному образі через художній номер. І саме в цьому конкурсі Тарас розчулив і підкорив серця усього залу. Він не обрав образ відомого кіногероя, він не обрав образ відомої людини. А вийшов він на сцену в образі простого українського бійця. Тарас розповів коротку розповідь, чому обрав саме цей образ. І розповів вірш, який нікого не залишив байдужим в залі – «Я не хочу гратись у війну», – розповідає Алла.

Тепер Тарас буде представляти нашу країну на Міжнародному конкурсі краси “Міс і Містер глухі Світу, Європи та Азії 2018”, який відбуватиметься у липні 2018 року у Празі.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору