× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанин переміг на міжнародному конкурсі класичного співу від BBC. ФОТО

Баритон з Вінниччини Андрій Кимач виграв у конкурсі світу з класичного співу BBC Cardiff Singer of World. Окрім почесного титулу переможця та Кардіффського трофею, співак також отримає 20 000 фунтів (25,5 тисячі доларів).

Як повідомляє “ВВС. Україна”, 31-річний Андрій Кимач був одним із п’яти, хто пройшов до фінального туру після тижня змагань. У фіналі співак виконав твори Бізе, Рахманінова та Доніцетті.

– Мене переповнюють почуття через те, що я виграв BBC Cardiff Singer of the World 2019, – сказав переможець. – Це буквально втілення мрії. Я пам’ятаю, як спостерігав за змаганням, коли був дуже молодим, і мені ніколи не приходило в голову, що я можу колись навіть взяти участь у них, не кажучи вже про перемогу, – сказав Андрій Кимач.

Відомо, що конкурс влаштовують кожні два роки, а цього разу він відбувся з нагоди річниці відкриття концертної зали St David Hall у 1983 році. Загалом цьогоріч було подано понад 400 заявок на участь в конкурсі. Врешті учасниками стали 20 співаків та співачок з 15 країн. Серед фіналістів були також тенори з Китаю, Південної Кореї та США, меццо-сопрано з Аргентини.

Як повідомляється, Андрій Кимач народився у Вінницькій області. Він навчався на філософському факультеті Університету імені Тараса Шевченка, а потім – у вокально-диригентському факультеті Музичної академії імені Петра Чайковського у Києві, в класі Володимира Гришка.
У 2016 році пан Кимач став солістом Херсонської обласної філармонії й артистом Молодіжної оперної програми московського Большого театру, де працював до 2018 року.
У Большому театрі він виконував партії Дона Карлоса в опері “Кам’яний гість” Олександра Даргомижського.
У 2017 році пан Кимач став лауреатом міжнародного конкурсу оперних співаків імені Марії Каря в албанській Тирані.
На початку червня 2019 року українець був у числі виконавців партії Ескамільо в опері “Кармен” Жоржа Бізе у Театрі Джузеппе Верді в італійському Трієсті.

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору