× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанин-паралімпієць Олександр Казік представить Україну на Чемпіонаті світу в Канаді в лютому

Для того, аби спортсмен зміг інтенсивніше та якісніше підготуватися до чемпіонату, за кошти з обласного бюджету йому придбали спеціальний велотренажер, який відповідає всім вимогам і параметрам.

Як повідомляє прес-служба ОДА, вчора, 9 жовтня, у місті Бар, тренажер спортсмену передали заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк  та  начальник управління фізичної культури і спорту ОДА Сергій Чернявський.

Срібні медалі та незабутні враження: до Вінниці з Південної Кореї повернулися паралімпійці. ФОТО

Нагадаємо, що Олександр Казік двічі срібний призер ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону та лижних перегонів (Пхьончхан, Республіка Корея), призер етапів Кубку світу.

Велотренажер розрахований на вагу спортсмена і повністю адаптований для подачі звукових сигналів, обрахування пульсу та іншого, щоб він міг вдосконалювати свої можливості і тренуватися в домашніх умовах.

“Ніколи б не подумав, що здобуду ці медалі”: Олександр Казік з Вінниці – головна сенсація української збірної на Паралімпіаді. ВІДЕО

Як розповів Олександр Казік, велотренажер допомагає тримати в тонусі ті групи м’язів ніг, які задіяні в лижному спорті:

– Найретельніше треба готуватися до зимових зборів, щоб видати максимально високий результат. Завдяки допомозі обласної влади на даний момент з інвентаря ми маємо все необхідне для досягнення позитивного результату в спорті. Із найближчих серйозних змагань, до яких ми готуємося – Чемпіонат світу в Канаді, який відбудеться в лютому 2019 року.

В свою чергу, тренер Олександра Казіка, Марцин Кучерявий, розповів, що окрім тренування на лижах та лижероллерах, є необхідність проводити тренування, які направлені на відновлення спортсмена після зборів. Для цього і використовуватимуть новий тренажер, адже він розробляє ті ж групи м’язів, які задіяні під час бігу на лижах. Крім того, спортсмен матиме змогу проводити тренування самостійно та вдома, адже через вади зору, Олександр потребує постійної допомоги та супроводу тренера.

Читайте також: Вінницький біатлоніст здобув друге “срібло” на Параолімпіаді. ФОТО

Змагатися на Паралімпійських іграх до Південної Кореї поїхали двоє вінничан

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору