Вінничани знову просять очистити Вишенське озеро та реставрувати його берег. ПЕТИЦІЯ

Вінничанин пропонує почистити озеро, привести до ладу його дно та берег, аби вінничани не ризикували здоров’ям, купаючись в озері влітку. 

Відповідну петицію Євген Стецюра створив сьогодні, 9 січня. Він зазначив, що Вишенське озеро є одним із найпопулярніших місць відпочинку вінничан, однак воно у досить занедбаному стані.

  • Не дивлячись на заборону купання, яка пов’язана з небезпечним дном, люди усе одно пірнають у воду по тій причині, що інших водойм у цій місцевості немає. По всій прибережній зоні розкидані бетонні плити з яких стирчить арматура! І було багато випадків серйозних поранень, дно устелено битим склом та іншими предметами. За озером фактично ніхто не слідкує, а його хоча б незначне відновлення було б кориснішим, ніж інші деякі сумнівні проекти, які не мають практичного призначення і використання, – вважає автор петиції.

На думку Євгена Стецюри варто було б прибрати з берега бетонні плити, розрівняти лінію, дослідити та розчистити дно, встановити достатню кількість урн вздовж берега, аби вінничани не викидали сміття просто у воду, лінуючись донести до найближчого смітника.

Станом на 14:30 9 січня петицію вже підписали 10 вінничан. Зібрати необхідно щонайменше 350 підписів, а підтримати таку ініціативу можна ще протягом 14 днів.

Зауважимо, що це вже не вперше вінничани просять владу подбати про Вишенське озеро. Ще влітку чиновники відповіли, що процес очистки озера потребує значних витрат і варто шукати інвесторів. На початку грудня мешканець Вінниці Денис Мотрук створив іншу петицію, щоб терміново очистити озера Вишенське та Нижнє, однак цього разу така ініціатива не отримала необхідної підтримки.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору