× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани збирають підписи під черговою петицією про встановлення контейнерів для скла і пластику

Вінничани просять запровадити в місті сортування сміття для паперу, скла та пластику. Мешканці у петиції пропонують до існуючих сміттєвих контейнерів окремо додати контейнери для сортування цих матеріалів. 

Як зазначає Олександр Стасюк, автор звернення від 1 серпня, скло, пластик та папір легко підлягають сортуванню та успішно переробляються. На думку автора, як наслідок можна зменшити забруднення довкілля, зберегти та поліпшити екологію міста.

Розумію, що не всюди можливо встановити додаткові контейнери, але за рахунок зменшення кількості звичайних контейнерів це можна зробити, адже папір, скло та пластик займають немаленький загальний об’єм у звичайному контейнері – повідомляє автор петиції.

Станом на 14:30, 1 серпня, петиція набрала лише 5 підписів із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів – до 15 серпня 2019 року. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, що днями необхідну кількість підписів отримала інша подібна петиція. За неї віддали свої голоси 360 підписантів, тепер її має розглянути міська рада.

Ілюстративне фото – Главком

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору