× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани заборгували за воду вже понад 31 мільйон гривень

Вінницькі мешканці та споживачі послуг “Водоканалу” заборгували підприємству вже 31 мільйон 144 тисячі 692 гривні.

Як повідомляє “Водоканал”, із загальної суми боргу переважна більшість –це борг жителів Вінниці. Найбільша сума боргу однієї з вінницьких квартир – 154 тисячі гривень.

«Найбільше боргують мешканці тих будинків, де встановлені комерційні прилади обліку. Заборгованість можна оплачувати рівними частками щомісяця, уклавши договір реструктуризації заборгованості з підприємством «Вінницяоблводоканал» за адресою Вінниця, вул Київська, 173 зупинка тролейбуса Меморіал Визволення, каб №7»,- розповів начальник віддіду збуту підприємства «Вінницяоблводоканал» Сергій Страхов.

За його словами, лічильники води встановлені сьогодні у 89% вінницьких квартир, тобто у понад 98 тисячах квартир зі 110 тисяч. У приватному секторі лічильники мають 91% будинків – 16 тисяч 944 з 18 тисяч 665.

Як пояснює Страхов, «лічильники можна придбати в спеціалізованих магазинах або на ринку , але обов’язково потрібно перевірити паспорт лічильника, а саме – термін його повірки, який не повинен перевищувати 4-х років. При встановлені розподільчого (індивідуального) приладу обліку споживач сплачує лише за фактично спожиті послуги. Працівники КП “Вінницяоблводоканал” монтують
та встановлюють лічильники на договірних засадах. Також монтаж нового лічильника може здійснити будь-яка організація що має відповідну ліцензію на проведення даного виду робіт. Лічильники повіряють 1 раз на 4 роки».

Аби повірити лічильник , можна самостійно привезти його в спеціалізовану лабораторію КП “Вінницяоблводоканал” за адресою вул. Київська, 173 тел.: 61-03-10. При собі необхідно мати акт розпломбування лічильника, виданий представником КП “Вінницяоблводоканал” (заявка на розпломбування подається за телефонами 61-03-10 ).
«Повірку можна здійснити в іншій спеціалізованій лабораторії, яка має відповідний сертифікат та ліцензію на виконання даних робіт. В таких випадках споживач оплачує КП “Вінницяоблводоканал” тільки послуги з розпломбування та опломбування лічильника. Демонтаж лічильника без його попереднього розпломбування представником КП “Вінницяоблводоканал” із складанням акта розпломбування ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ»,- розповів Сергій Страхов.

Без демонтажу можливо здійснити повірку лічильника запросивши пересувну лабораторія “Держстандартметрології” м.Вінниці за телефоном 66-90-74

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору