× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани з гурту Jazzforacat підкорюють шоу “Польща має талант”

Вінницький гурт Jazzforacat бере участь в польському шоу “Польща має талант”. Наразі хлопці вже отримали три “так” від суддів і готуються до наступного етапу.

Як розповів у коментарі Vежі вокаліст гурту Сергій Асафатов, на “Польща має таланти” (“Mam talent”) вони разом з Сергієм Яцюрою потрапили випадково. Минулого місяця хлопці мали концерт в Гданську і там дізнались про це шоу.

– Пішли погуляти і побачили афіші по всьому місту про набір на шоу. В них там саме був відбірковий етап перед початком власне самого шоу. Подумали, а чому б не спробувати? Пішли туди, заповнили всі документи, виступили і поїхали додому, – розповідає Сергій.

Приблизно через місяць хлопцям написали з Польщі й запросили брати участь в шоу талантів.

– Ми дуже здивувались, але одразу сіли на літак і полетіли до Гданська. Саме там, 19 червня, мали відбутись зйомки першого відбіркового етапу. Дуже класно все вийшло. Ми виступали з нашою піснею “Не сумуй” і хоча вона не польською мовою, отримали три “так”, – каже Сергій.

Наступним етапом для Jazzforacat на польському “Mam talent” стане виступ у Варшаві 10 липня. Хлопці саме готуються до виступу та підбирають пісню.

– Поки не знаю що саме то буде. Може зіграємо щось своє, може напишемо щось нове українською або польською мовою. Це ж круто, коли все так спонтанно, – розповідає Сергій.

Наразі Сергій Асафатов і Сергій Яцюра перебувають у Гданську, де збираються виступити на місцевому фестивалі. Як і участь в шоу, цей виступ теж повністю спонтанний. “Отакі у нас літні пригоди” з посмішкою каже Сергій Асафатов.

В серпні музиканти збираються вже повернутись до України і мають запланований концерт в Одесі на День Незалежності.

Фото: сторінка гурту Jazzforacat

Читайте також: За будь-яких обставин буду цим займатись”: гурт Jazzforacat про музику, любов до Вінниці та “Х-фактор”. ВІДЕО

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору