× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани влаштують на День Незалежності велопарад у вишиванках

На честь Дня Незалежності вінничани разом проїдуть вулицями міста на велосипедах. Традиційний велопарад почнеться об 11.00.

Як розповів один з організаторів заходу Олександр Багрій, стартувати будуть цього разу від Європейської площі (від Вежі Артинова), далі їхатимуть по Соборній, минуть “Вишеньку” і Хмельницьке шосе. Фінішують на “Підкові” біля колишнього кінотеатру “Росія”.

Також для дітей відбудеться традиційний конкурс на кращий національний костюм та кращий прикрашений байк. Обіцяють гарні подарунки до школи від партнерів велопараду.

Цікавинкою на святі буде благодійний ярмарок від монахів Ордену Шимона. За символічну плату кожен бажаючий зможе скуштувати куліш або бограч. Усі кошти підуть на придбання необхідного для військових аптечок, які  будуть передані бійцям.

Плетення маскувальних сіток на самому велопараді не буде, проте, усіх бажаючих обіцяють відвести на відповідну локацію, яка буде влаштована в межах святкування.

Цьогоріч велопарад до Дня Незалежності відбудеться вже всьоме. Як згадує один з організаторів заходу Олександр Багрій, перший спонтанний велопробіг був у 2011 році.

Тоді було близько 10-12 людей, ми їхали з одним прапором, містяни не очікували такого дійства, але вітали нас і були дуже раді. Пізніше на кілька років воно забулося, але потім ми відновили пробіг у 2014-ому, тож цього року він буде вже сьомий.

Велопарад почнеться об 11.00 (початок зборів о 10.30). Старт від вежі.

Фото з архіву Veжі

Читайте також: Від Майдану до “Росії”: у Вінниці велосипедисти виїхали на парад у вишиванках. ФОТОРЕПОРТАЖ

«Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED»

Автор: Вероніка Перепелиця

Поділитись публікацією
Вгору