Вінничани у складі всеукраїнської делегації подарують Папі Римському “Книгу добра”

Сьогодні, 8 серпня, шестеро молодих вінничан, чиї рідні воювали за Україну на сході, мають зустрітися із Папою Римським. У Ватикані вони презентують “Книгу добра”. 

Подорож до Італії стане продовженням відпочинку 12 юних вінничан в Угорщині, який організували Благодійний Фонд “Чисті серцем” в рамках проекту “Книга добра” за сприяння Міністерства закордонних справ Угорщини. Ще шестеро дітей у складі всеукраїнської делегації зустрінуться у Ватикані з Папою Римським Франциском, повідомляють у сюжеті ТРК “ВІНТЕРА”.

 

– Восьмого числа у них запланована зустріч у Резиденції. Вони везуть “Книгу добра”, яку написали самі дітки, з побажаннями. Вони їдуть та подарують цю книжку бібліотеці Ватикану, – розповів голова Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.

За словами Владислава Богуна, який вирушив до Ватикану, вони поїхали з місією показати не те, що в Україні війна, а що вони українці та люди з великим і чистим серцем.

До речі, до Угорщини та Ватикану поїхали не лише вінничани, а й діти з різних регіонів країни. Шостого серпня журналісти зустріли їх біля міста Чоп. Як пише Depo.Закарпаття з посиланням на сюжет телеканалу “М-Студіо”, книга у товстій дерев’яній палітурці вмістила сто історій про добро, які писали діти з різних регіонів України. Таким чином вдалося зібрати більше трьох тисяч розповідей, а вже редакційна рада обрала лише сто. До Ватикану “Книгу добра” везуть самі автори історій, а також діти учасників ООС та вимушених переселенців, загалом це 80 людей.

Незабаром “Книгу добра” планують надрукувати масовим тиражем, але до Ватикану повезли унікальний примірник, кожен листок якого виготовляли окремо в Талліні з бавовни і трав, які зібрали у різних регіонах України.

Фото – UKRINFORM

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору