× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани просять встановити підземні смітники на Поділлі. ПЕТИЦІЯ

Мешканці Поділля просять замінити звичайні вуличні сміттєві контейнери на підземні. Скаржаться, що через недостатню кількість сміттєвих баків сміття та неприємний запах розноситься довкола.

У своїй петиції вінничанин Іван Соляр звертає увагу на те, що місце збору сміття біля будинку №5 по вулиці Академіка Ющенка перебуває в незадовільному санітарному стані. Нарікають на неприємний запах, недостатню кількість сміттєвих баків, через що сміття розноситься довкола, а ще поблизу смітників постійно перебувають безхатченки.

– Причиною проблеми є і мала кількість контейнерів (6 штук) на 8 багатоповерхових будинків (по вул. Ак. Ющенка будинки №5, 6, 8, 10, 12, по вул. Зодчих буд. №16, 18, 20), дитсадок та паркінг. Тому контейнерів завжди не вистачає. Водночас, у мешканців немає можливості дотримуватись програми міста по розподілу сухих та вологих відходів через нестачу контейнерів та постійний безлад на місці збору сміття, – вказано у петиції.

Іван Соляр просить міську владу звернути увагу на стан смітника та бачить вирішення проблеми у встановленні підземних сміттєвих контейнерів для вологих та сухих відходів.

Підтримати петицію можна ще протягом 14 днів за посиланням ТУТ.

Додамо, що перші підземні сміттєві контейнери з’явились у Вінниці влітку минулого року по вулиці Льва Толстого. Цього року оголосили закупівлю на встановлення аналогічних контейнерів по вулиці Мури.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору