× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани просять владу налагодити транспортне сполучення району “Академічний”

Мешканці району “Академічний” нарікають на погане транспортне сполучення. Зокрема, вчора, 16 січня, зареєстрували петицію у якій просять надати більше автобусів до мікрорайону, або принаймні відкорегувати графік вже існуючих.

Автор петиції Олександр Яновський пропонує привести до ладу розклад муніципального автобуса №22 “мікрорайон “Академічний” – Залізничний вокзал”, та кількість самих автобусів на маршруті. У своєму зверненні він нагадує, що у 2017 році на сторінці міського голови Сергія Моргунова з’явилась інформація, що на маршрут мали придбати чотири автобуси та скоротити інтервал руху з 45 хвилин до 20.

Проте, Олександр Яновський зазначає, що досі на маршруті немає цієї кількості транспорту, а інтервал руху між автобусами становить 40 хвилин.

– “Академічний” розростається, автобус переповнений ще на кінцевій, інтервал в 40 хвилин як був, так і залишився. Для людей, що працюють з 8:00 є 2 варіанти: виходити на півтори години раніше, або запізнюватися на 5-10 хвилин (що не для всіх допустимо). Просимо надати 2 додаткових автобуси, щоб інтервал складав 15-20 хвилин з 6:00 до 10:00, та з 16:00 до 20:00, – йдеться у петиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Академічного до залізничного: у Вінниці запрацював новий автобусний маршрут. ГРАФІК

Вінничанин також пропонує пустити на маршрут великі автобуси, а не “перероблені “Богдани”, мовляв, в автобусі є спеціальне місце для людей з інвалідністю посередині, тому навколо ще багато місця для пасажирів, а в “Богдані” це займає третину всього салону.

Якщо можливості надати додаткові автобуси немає, автор пропонує другий варіант вирішення проблеми: змістити розклад на 10 хвилин раніше, щоб зранку люди зручно добирались до роботи.

Наразі петицію підтримали вже 179 вінничан, а для її розгляду міською владою неохідно зібрати щонайменше 350 підписів. Залишити свій голос можна за посиланням ТУТ ще протягом 13 днів.

Додамо, що раніше вінничани вже звертались до міської ради з проханнями покращити транспортне сполучення мікрорайону “Академічний” з містом. На що отримали відповідь, що було “запроваджено автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №22, на даному автобусному маршруті працює 2 автобуси з інтервалом руху 30-60 хв”, а також те, що “всі наявні автобуси муніципального автобусного парку задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення для транспортного обслуговування району “Академічний”.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору