Вінничани просять прибрати “антивандальну” огорожу навколо міні-Вінниці

На сайті міських петицій зареєстровано звернення про вільний доступ до новоствореної локації «Вінниця у мініатюрі». Протягом 3-6 жовтня під петицією підписалося 20 вінничан із 350 необхідних.

Автор звернення Леонід Штурма, розглядає огородження локації, як обмеження права доступу до частини території парку, де встановлено споруди в мініатюрі.

  • Як результат, колись зручне місце відпочинку для сімей з дітьми перетворено на атракціон сумнівної привабливості. На мою думку, вартість огорожі, будки охорони та послуг охорони перевищує можливі витрати на ремонт пошкоджень від вандалів, – пише Леонід Штурма.

  • Пропоную прибрати огорожу та повернути доступ громадянам до місця відпочинку. Якщо ж проблеми з вандалами повторяться, можливо доречно перенести мініатюри в інше місце.

До кінця збору підписів під петицією залишилося 11 днів.

Нагадаємо, що новостворену локацію відкрили напередодні Дня міста, 8 вересня, а вже 19 вересня закрили через пошкодження кількох макетів, а вхід зробили платним.

Читайте також: Комунальники захистили «Міні Вінницю» парканом та міркують над платним входом. ФОТО

Вартість 12 макетів міні-споруд – понад мільйон гривень, а вартість проекту реконструкції всієї площі – 3 мільйони 100 тисяч гривень.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору