× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани просять повернути тролейбус «Чехова-Вишенька» на «старий» маршрут

У зв’язку з ремонтом Київського мосту було змінено маршрути громадського транспорту, зокрема тролейбуса №10. Однак зміну маршруту (через Київську та Чорновола) вподобали вінничани. Тепер збирають підписи, аби тролейбус курсував так постійно.

Раніше тролейбус рухався через Центральний міст, а згодом – через Київський. Наприкінці листопада «10-й» повернувся на свій старий маршрут через вулицю Соборну, коли було відкрито проїзд на Київському мосту для всіх видів транспорту.

Про те, щоб замінити нещодавно тимчасовий маршрут на постійний відповідну петицію було зареєстровано вчора, 5 грудня.

  • Прошу залишити маршрут тролейбуса №10 «вул. Чехова-Вишенька» таким, яким він був під час ремонту мосту через р. Південний Буг по вул. Чорновола, а саме: «Вишенька»-вул. Соборна-вул. Чорновола-вул. Київська-вул. Чехова, – пише Іван Аверков.

На думку автора петиції, це вирішить чимало транспортних проблем, зокрема допоможе розвантажити вулицю Соборну.

  • Відсутність прямого сполучення Ленінський район-Центральний автовокзал, а також у зворотньому напрямку, – пояснює автор звернення. – На цьому відрізку, з яким у жителів цього району немає прямого сполучення, розташовані підприємства та соціально значимі об’єкти.
  • Наприклад, людям, які приїхали до міста на Центральний автовокзал, щоб дістатися до Ленінського р-ну, необхідно іти ( з речами!) до зуп. тролейбуса «Музей Коцюбинського», а потім сідати (з речами!) в переповнений (майже завжди) тролейбус, який прямує з залізничного вокзалу та Центрального ринку. Натомість їм достатньо було б просто сісти в тролейбус №10.

Уже під зверненням підписалося 37 осіб із 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Як повідомив Vежі начальник відділу з експлуатації Вінницької транспортної компанії Микола Заверуха, зміни будь-якого маршруту, втому числі і тролейбуса №10 розглядатимуть уже в 2018-му році.

  • Наступного року заплановано відповідне обстеження транспортної мережі міста. Із врахуванням результатів цього обстеження, а також моніторингу, який ми проводили на вулиці Київській (кількість транспорту, який найбільше користується попитом) можливі зміни, – каже пан Заверуха. – Можливо, це буде посилення інших маршрутів: №8, №3, №15.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба вінничан привернути увагу міської влади до зміни маршруту тролейбуса «Чехова-Вишенька».  Схожа петиція було зареєстровано ще в березні цього року, але її тоді підтримали всього 89 вінничан.

Фото depo.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору