× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани просять побудувати нову школу на вулиці Привокзальній. ПЕТИЦІЯ

Сьогодні, 23 квітня, вінничанка створила петицію з проханням побудувати нову школу на місці старої вечірньої, що по вулиці Привокзальній, 38. Будівництво просить внести до Стратегії розвитку “Вінниця- 2030”.

Як зазначає авторка петиції, Макарова Альона, нова школа має розташовуватись в місці зі зручною транспортною розв’язкою.

Авторка також вказує, що 1 вересня 2018 року депутати міськради проголосували за ліквідацію комунального закладу “Вечірня ЗОШ №24”, який не відповідав сучасним потребам. Зі слів Альони Макарової, територія закладу є складною та потребує пошуку архітектурних рішень, однак, після ліквідації, це буде вільна територія для освітнього осередку.

Підкреслюється, що місто вже зіштовхнулося з дефіцитом навчальних закладів середньої освіти. На думку авторки, всі навколишні школи (а це №9, 12, 13, 20 та 22) переповнені та працюють у дві зміни.

– В одній (школі – ред.) навчання закінчується аж о восьмій годині вечора, а останні перерви тривають по п’ять хвилин. Від такого навчання підлітки виснажені як морально, так і фізично, а про інтерес і бажання до розвитку годі й говорити, – зазначає Альона Макарова.

Авторка просить внести будівництво нової школи в Стратегію розвитку “Вінниця – 2030”, адже це дороговартісний проект, та сподівається, що з часом вдасться знайти можливості та інвесторів для його втілення.

Станом на сьогодні петиція набрала один підпис із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Фото з петиції

Читайте також: 50+1 проект, який планує реалізувати Вінниця до 2030 року

Читайте також: Вінничанин пропонує подовжити алею сакур на Вишеньці та зробити її візитівкою міста. ПЕТИЦІЯ

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору