× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани просять більше сміттєвих контейнерів у приватних секторах та біля лісу: ПЕТИЦІЇ

На сайті міських петицій з’явилося дві пропозиції: про встановлення сміттєвих контейнерів в приватному секторі а також біля староміського лісу в районі Будинку відпочинку.

Авторка петиції (сміттєві контейнери в приватних секторах), Галина Данилова, зазначає, що багато людей палять непотрібний пластик та інші синтетичні речі, або просто викидають сміття по лісах та струмках. Це все призводить до отруєння повітря та забруднення екології. Вінничанка просить поставити хоча б один контейнер на 100-200 будинків в районі приватної забудови.

— Зрозуміло, що ще не всі уклали договір з вивезення сміття. Але велике прохання все ж встановити контейнери. Не тому, що хтось так не заплатить. А тому щоб не забруднювали нашу з вами екологію.” —  зазначає авторка петиції.

До кінця збору голосів залишилось два тижні, віддати свій голос за петицію можна тут.

Автор іншої петиції просить встановити смітники біля староміського: для дрібного сміття біля входу в ліс, зі сторони кінцевої зупинки “Будинок відпочинку”, і сміттєві контейнери одразу біля зупинки.

— Наразі ситуація виглядає наступним чином : біля входу до лісу взагалі відсутні урни чи контейнери, а на кінцевій зупинці сміття викидається просто на землю, поруч з зупинкою. — пише автор петиції.

На думку автора, люди будуть мати “можливість цивілізовано утилізовувати сміття” і в подальшому уникнути забруднення лісу. Підтримати петицію можна протягом 13-ти днів за посиланням.

Головне фото: voi.com.ua

Читайте також: Давайте разом подбаємо про берег Бугу”: вінничанин пропонує облаштувати лісовий пляж на Сабарові. ПЕТИЦІЯ

 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору