× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани-підприємці можуть отримати до 100 тисяч гривень на розвиток своєї справи

Отримати грант на розвиток свого бізнесу можуть як досвідчені підприємці так і громадяни у яких не має такого досвіду. Подача документів на участь у конкурсі бізнес-планів стартує 11 квітня. Переможці отримають фінансову допомогу у розмірі від 30 до 100 тисяч гривень.

Як повідомляє Вінницька міська рада, конкурс бізнес-планів відкритий для підприємців початківців з Вінниччини на Вінницької міської ОТГ (об’єднаної територіальної громади), а саме в конкурсі можуть взяти участь наступні категорії громадян:

— юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох років;

— громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які планують займатися підприємницькою діяльністю.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Заповнити онлайн анкету (для діючих підприємців та громадян без статусу підприємця);

2. Створити бізнес-план і вписати його в аплікаційну форму (можна завантажити на сайті);

3. Подати довідку у довільній формі про відсутність обмежень, визначених пунктом 4 розділу ІІІ Положення.

Конкурс розділений на три етапи:

11 березня по 22 квітня 2019 року – перший етап – проведення інформаційної кампанії та отримання онлайн-заявок;

22 квітня по 17 травня 2019 року – другий етап – проведення консультаційних семінарів для учасників Конкурсу щодо підготовки, написання, оформлення та подача бізнес-планів для участі у конкурсі;

20 по 31 травня 2019 року – третій етап – розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією, визначення переможців Конкурсу.

Фінансові виплати для підприємців-початківців такі:

До 50 тисяч гривень – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від місцезнаходження;

До 80 тисяч гривень – реалізація бізнес-планів у сільській місцевості, у різних сферах діяльності, виключно;

До 100 тисяч гривень – реалізація бізнес-планів, які передбачають співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

Отримати більше інформації про конкурс та переглянути інші можливості для підприємців, можна на сайті спілки підприємців «Стіна».

Виконавчий адміністратор конкурсу Громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна». Кошти для переможців виділяються з Вінницького обласного бюджету.

Контактні особи: Печалін Олександр Валентинович – тел. (063) 778-16-16, Сологуб Олександр Павлович –  тел. (096) 096-60-70, e-mail: stina.org@gmail.com

Читайте також: Від 25 до 100 тисяч: у Вінниці оголосили грантовий конкурс для громадських організацій

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору