× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанці, яка знімала порно з дворічним сином, присудили три роки “умовно”. ВІДЕО

Уродженка Козятинського району знімала порнографічні фото за участю свого дворічного сина. Суд, що розглядав цю справу, зокрема, присудив позбавлення волі на 5 років, але звільнив правопорушницю від покарання з іспитовим трирічним терміном.

Як повідомляється у відповідному вироку Козятинського міськрайонного суду Вінницької області, правопорушення, за яке довели вину, уродженка Козятина здійснила ще у грудні 2017 року. За даними Національної поліції України, тоді правопорушниця, яка була професійною порноакторкою, продавала фото з сином за гроші.

Правопорушницею стала 26-річна “непрацююча заміжня українка”, яка перебувала в Києві на час затримання. Попри те, що раніше жінка не була судимою, вона самостійно знімалась у порно. Знімати фото з сином її підштовхнула більша оплата за такий контент.

На відео поліції жінка розповідає, що дитячу порнографію їй запропонувала виготовляти певна дівчина в мережі інтернет. Правопорушниця зізнається на відео у виготовленні близько 20-30 фото за участі дитини (якій на момент затримання вже було 4 роки). Однак, суд встановив виготовлення лише шести зображень, об’єднаних в один POP-файл, який жінка продала за 3000 гривень.

  

Як розповідає на відео Віталій Чубаєвський, заступник начальника Департаменту кіберполіції, фото жінка надсилала іноземцям. Чубаєвський зазначає, що жінка знімала сина “протягом тривалого часу”. Однак у вироку повідомляється лише про один такий факт – у 2017 році (провадження відкрили у 2019 році). У жінки був спільник – житель Київської області.

Як розповідає Чубаєвський на відео, кримінальне провадження було відкрите поліцією за трьома статтями: ст. 153 (“Сексуальне насильство”), ч.2 ст. 156 (“Розбещення малолітніх”), ч.4 ст. 301 (“Виготовлення та розповсюдження зображень порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію”) Кримінального кодексу. Хоча прокуратура міста Києва повідомляє про підозру лише за останнім пунктом, як і висунення обвинувачень (за тією ж ч.4 ст.301 ККУ ).

Віталій Чубаєвський

  

Як пояснив Vежі Ігор Разумей, речник прокуратури міста Києва, “той факт, що поліція попередньо кваліфікували вчинені дії підозрюваної за трьома статтями, це нормально”. Так, зазвичай здійснюється “попередня кваліфікація ще до проведення слідчих дій і експертиз, а вже під час слідства відкидаються невірні версії”. А щодо зменшення кількості фото, то пояснюється це тим, що “загалом для кваліфікації злочину не важлива кількість фото, важливе здійснення самої злочинної дії”.

Врешті-решт, 30 липня 2019 року, під час розгляду провадження в Козятинському міськрайонному суді, прокуратура та правопорушниця уклали угоду про визнання винуватості. Як наслідок, уродженці Козятина призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк 3 роки із звільненням її від призначеного основного покарання з випробовуванням з іспитовим строком 3 роки.

Вирок набрав законної сили 3 серпня 2019 року, але так як жінка не оскаржувала судове рішення протягом законного терміну (звичайна практика для угод про визнання винуватості), рішення стало остаточним. Крім цього, правопорушниця має сплати понад 14 тисяч гривень за здійснення судової експертизи.

Нагадаємо, днями виявили, що вінничанин, якого підозрювали в катуванні своїх дітей та розповсюдженні порнографічних матеріалів з неповнолітніми та який повісився після обрання йому міри запобіжного заходу, переписувався з жінками задля обміну порнографічними матеріалами їхніх дітей.

На вихованні у чоловіка перебувало двоє всиновлених дітей: 3-річна дівчинка та 5-річний хлопчик (це діти його колишньої дружини, яка у 2017 році судом була позбавлена батьківських прав).

А в липні цього року 59-річного підозрюваного у зґвалтуванні семирічної вінничанки вбили у слідчому ізоляторі. Правоохоронці визнали факт убивства чоловіка в СІЗО лише на четверту добу після надзвичайної події, а до того всіляко уникали бодай підтвердити, або спростувати факт смерті підозрюваного.

Відео – Національна Поліція України та Поліція Вінниччини 

Фото – Національна Поліція

Читайте також: Вінничанин, підозрюваний у поширенні дитячої порнографії, повісився в СІЗО, – поліція

Читайте також: Домовлявся з іншими батьками про обмін знімками оголених дітей: поліція розповіла подробиці справи підозрюваного в катуванні власних дітей

Читайте також: Вбивство у вінницькому СІЗО: чому правоохоронці “мовчали” майже чотири дні?

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору