× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанка Інгрет Костенко потрапила до півфіналу українського відбору на «Євробачення 2018»

Юна співачка, яка минулого року стала фіналісткою конкурсу «Голос країни» стала однією із 18 учасників та учасниць, які боротимуться за можливість представити Україну на конкурсі «Євробачення».

Сьогодні, 16 січня, телеканали СТБ та UA: ПЕРШИЙ визначилися з іменами півфіналістів, які будуть боротися за право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2018». Отримано 1000 заявок від учасників.

 

Новину про участь у Нацвідборі «Євробачення 2018» Інгрет Костенко опублікувала на своїй сторінці в Instagram зі словами, що «всі карти відкриті і скоро побачимося в ящику», а також подякувала всім, хто її підтримує та радіє перемогам.

  • Мені запропонував взяти участь у відборі Руслан Квінта, а над піснею для конкурсу я працювала разом із своїм наставником із «Голосу країни» – Потапом. Він до цього часу багато в чому допомагає мені у творчості. Поки секретів щодо пісні не відкриватиму — згодом самі дізнаєтеся, – розповіла Vежі Інгрет Костенко.

Уже 10 лютого в прямих ефірах Нацвідбору побачимо 18 виконавців. Серед них The Erised, Kozak System, The ВЙО, СONSTANTINE, Julinoza, Dilemma, KAZKA, Yurcash, Mountain Breeze, Ingret Kostenko,Vil’na, LAUD. Серед півфіналістів є учасник двох минулих Нацвідборів – TAYANNA, KADNAY, Pur:Pur, MELOVIN та ILLARIA.

Фото, відео 1+1 

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору