× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанам вчергове пропонують обговорити план перетворення парку “Хімік”

Наступного вівторка, 11 червня, вінничан вчергове запрошують до хабу “Місто змістів”, аби разом з архітекторами обговорити проект реконструкції парку “Хімік”. 

Серія громадських обговорень почалася ще навесні минулого року, аби оновлений парк був комфортним та затребуваним для максимальної кількості мешканців.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці зустрічі, на цих громадських слуханнях активні мешканці Замостя та архітектори можуть обговорити зміни до детального плану території парку (обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля, Батозька, Героїв Крут). Під час обговорень будуть враховувати матеріали Концепції парку Хімік, розробленої працівниками Інституту розвитку міст. Повну концепцію парку “Хімік”, із генеральним планом місцевості та ілюстраціями майбутніх ключових локацій, можна переглянути за цим посиланням.

Громадські слухання розпочнуться 11 червня о 18:30 у вінницькому хабі “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11, перший поверх).  Вхід вільний, реєстрація учасників відбуватиметься згідно з документом, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Нагадаємо, що в лютому цього року у Вінниці публічно продемонстрували фінальну концепцію парку “Хімік”. Згідно з цим документом, у майбутньому парку на Замості буде вуличний кінотеатр, система фонтанів, дитячий майдачик, «лави добросусідства» та багато іншого.

Створення парку “Хімік” є Демонстраційним проектом в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».
Уряди Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тис. євро для впровадження проекту. При цьому Вінницька міська рада також виділяє не менше 50 тис. євро. Про перебіг проекту щодо парку «Хімік» можна прочитати за цим посиланням.

Читайте також: Після вбивства в парку “Хімік” вінничани просять посилити патруль і встановити освітлення. ПЕТИЦІЯ

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору