× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанам розкажуть про польського борця з комунізмом Яцека Куроня

До Вінниці приїде експерт у сфері українсько-польських відносин Роман Кабачій, аби взяти участь в дискусії, присвяченій постаті польського політика та борця з комуністичним режимом.

Чергова “Платформа ідей”, організована “Подільською агенцією регіонального розвитку” спільно з Генеральним Консульством Республіки Польща у Вінниці відбудеться 26 червня. В даному випадку подія буде присвячена діяльності Яцека Куроня – польського політика, державного діяча та борця з комуністичним режимом.

Яцек Куронь народився в 1934 році у Львові. З 1949 року брав активну участь в діяльності прокомуністичного Польського союзу молоді, а трохи пізніше навіть вступив до Польської об’єднаної робітничої партії. З обох організацій Куроня виключили за критику їхньої ідеології. В подальшому неодноразово був ув’язнений за критику комуністичного режиму та організацію студентських страйків. Наприкінці 80-х і на початку 90-х був міністром праці та соціальної політики. Помер в 2004 році.

Більше про Яцека Куроня, його діяльність та вплив на українсько-польські стосунки розповість історик Роман Кабачій. Подія відбудеться 26 червня о 18:30 в HUB “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11).

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Концерт, що об’єднав народ після війни: у Вінниці Андрій Любка презентував книгу про колишню Югославію. ФОТО

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору