Вінничан кличуть розпочати новий рік костюмованим забігом

Спільнота Air Fitness 365 в перший день нового 2019 року вирішила організувати забіг, аби розпочати рік активно та популяризувати біг і здоровий спосіб життя серед вінничан.

Новорічний забіг відбудеться першого січня в парку Дружби народів о 13.00. Минулого року організатор Руслан Кобялко зібрав близько 55 учасників, просто створивши зустріч у Фейсбуці. Цьогоріч спортсмен і засновник організації «Air Fitness 365» вирішив зробити забіг мастштабнішим та охопити зробити його доступним для всіх.

Відтак, реально оцінивши свої сили, вінничани зможуть пробігти 3, 5 та 7 кілометрів різними маршрутами у парку Дружби народів. Всі учасники забігу отримають порядкові номери, а особи, які бігтимуть 5 та 7 кілометрів і хочуть отримати медалі, мають оплатити участь – 50 та 70 гривень відповідно.  Для тих, кому медалі не потрібні – участь абсолютно безкоштовна.

 

Також цього року організатори вирішили влаштувати справжнє свято для всіх учасників забігу – із розіграшами подарунків та музичним супроводом.

Дрес-код  – новорічне вбрання (шапка, маска, костюм і т.д)

На забіг запрошують приходити цілими сім’ями, з друзями, колегами та навіть домашнім тваринами.

– Основна мета цього заходу – популяризувати біг серед вінничан та показати наскільки корисними можуть бути заняття фізичною культурою. У спільноті «Air Fitness 365» ми займаємося бігом у будь-яку пору року на свіжому повітрі, навіть коли на вулиці -20. Нам хочеться максимально популяризувати біг у Вінниці, адже наразі ця культура ще не набула масовості, – говорить організатор Руслан Кобялко.

Чоловік додає, що наразі вже є близько 180 охочих розпочати свій рік активно.

Зареєструватися на забіг можна за цим посиланням.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору