× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанам пропонують роботу на open-air ярмарку вакансій

Найбільшими роботодавцями на віницькому ринку праці залишаються “Фуджікура” і “Електричні системи”, а найоплачуваніша вакансія – монтажник ліфтів із зарплатою в 10 000 гривень.

Сьогодні, 7 липня, місцеві центри зайнятості оргнізували ярмарок вакансій просто неба у парку Дружби народів, де презентували наявні “гарячі” пропозиції від компаній та  підприємств. А такі заходи влаштовують для того, аби подолати стереотипи, що в країні ніби немає роботи.

  • Лише сьогодні у Вінниці близько 700 вакансій і вони надходять щодня, – каже директорка Правобережного районного центру зайнятості міста Вінниці Світлана Кривенко. – Нині є два великих підприємства, що пропонують роботу: “Фуджікура” і державне підприємство “Електричні системи”, що планують до кінця року створити близько 500 робочих місць, а до кінця 2018 року – 1800. Вони пропонують різні вакансії з можливістю будувати кар’єру.  Там буде і бухгалтерія, і охоронна служба, і в планах ще кафе.

Компанія DELPHI шукає вінничан, які робитимуть деталі для “мерседесів”

А от оплачуваність роботи, за словами пані Кривенко, залежить від необхідної кваліфікації працівника, фінасової спроможності підприємства. Наприклад, бухгалтер може отримувати від 3500 гривень до 15 000 гривень.

Яскравим прикладом є вакансія від “Ощадбанку” на посаду керівника відділення із зарплатою 5800 гривень, де потрібна повна вища освіта та досвід роботи на кервній посаді в банківській сфері, тоді як “Фуджікура аутомотів Україна Львів” не залежно від освіти та досвіду роботи операторам верстатів готова платити 5200 гривень.

  • Це виготовлення деталей для автомобілів “Порше”, “Фольксваген”, “Шкода”,  “Ауді”, “Сеат”, – каже представник В’ячеслав. – Графік з понеділка по п’ятницю в три зміни – 8 робочих годин і півгодини на обід. Зарплата на руки від 6 000 і вище. Оформлення офіційне.

Поки потужностей підприємства ще немає, охочі працевлаштуватися можуть поїхати на роботу до Львова. За словами представника “Фуджікури”, у такому випадку людині оплачується компанією проїзд, житло і одноразове харчування. А вже наприкінці літа-початку осені, коли відкриється завод на Вінниччині, можна буде перевестися знову.

Ярмарок вакансій влаштували під відкритим небом, тож ті, хто прийшли до парку Дружби народів на святкування Купала, підходили ще й до стендів та консультантів, цікавилися пропозиціями, а деякі одразу заповнювали анкети для роботодавців.

Другокурсник Вінницького торговельно-економічного інституту Олександр заповнює анкету на в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів.

  • Треба підзаробіток, – каже студент. – Крім того, я вже працював у такій сфері, тому можна себе спробувати і тут. Якщо сподобається, то може і працюватиму далі. Як для початку це досить непогана оплата (від 5000 гривень. – VежА).

Студент того ж вишу Констянтин вирішив заповнити дві анкети – на в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів, а також укладальника-пакувальника на розфасовування новорічних подарунків із зарплатою від 6500 гривень.

  • Сьогодні це найбільш перспективні вакансії, – каже Констянтин. – А “Рошен” – тимчасова робота, де можна підзаробити і вже далі з грошима шукати іншу роботу. А від “Укроборонпрому” (“Електричні системи”, – VежА) – робота на триваліший час, кар’єрний ріст і ще чув, що стажування проходить в Румунії, тому це буде цікаво.

Vежі не вдалося на місці дізнатися про Румунію, адже представників компанії не було. Однак в листівці про вакансії вказано лише про стажування в Івано-Франківську.

У Вінниці роботодавці пропонують вакансії із зарплатою від 3200 до 6500 гривень

Серед представлених вакансій – всього декілька від 8000 до 10000 гривень на посади водія, шліфувальника, електрогазозварника, монтажника електричних пійдйомників (ліфта). А найменша цінова пропозиція з представлених – водій на півставки за 1600 гривень.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору