× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують потанцювати на Європейській площі та відзначити День здоров’я

17:19
Автор: Vежа

Наступного тижня у Вінниці відзначать Міжнародний день здоров’я флешмобом “Спортивний танець”. Організатори заходу таким чином хочуть спонукати вінничан вести здоровий спосіб життя. 

Флешмоб відбудеться у вівторок, 10 квітня, о 15:00 на Європейській площі, повідомляє Вінницька міська рада. Організаторами флешмобу є Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради, ГО «Асет» та «Полум’я Надії».

Як розповіли Vежі у Вінницькому міському центрі соціальних служб, танець буде жвавим, а усі, хто виявить бажання долучитися, зможуть легко запам’ятати рухи.

– Вони розпочнуть танцювати у різних куточках Європейської площі, а потім будуть сходитися до центру і у фіналі складуть певну фігуру. Якою саме буде фігура – вирішимо вже безпосередньо перед початком. Також всі учасники отримають символічні браслетики і звершиться захід спільним фото.

Організатори запрошують вінничан та гостей міста долучитися до спільного відзначення Дня здоров’я. До речі, вперше його відзначили 7 квітня 1950 року. Цього дня у 1948 році вступив у силу Статут Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ).

Фото le-protestant.livejournal.com

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.