× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Маленькі вінничани із порушеннями слуху запрошують на флешмоб «Почути Всесвіт»

Найближчої неділі, 9 квітня, біля Вежі діти із порушеннями слуху влаштують театралізований перфоманс «Почути Всесвіт», щоб розповісти світу про себе.

Готують захід вихованці лінгво-естетичного центру «Стрім». У нетривалому перфомансі участь візьмуть близько 20 дітей: деякі з них чують погано, інші ж – зовсім не чують навколишній світ.

  • Мета нашого флешмобу – показати те, що люди, які не чують, все одно прагнуть спілкуватися із оточуючими, але їх ніби не помічають, – розповідає директор центру «Стрім» Ірина Дроздовська. – Ми влаштуємо театралізований перфоманс – зобразимо ніби скляну стіну, за якою живуть діти із вадами слуху. Також ми покажемо невеличкий анонс до нашої майбутньої вистави, яку ми представимо наприкінці квітня в «Галереї ХХІ»

“Слухай очима, дивись вухами”: у Вінниці покажуть виставу мовою жестів

Як запевняють організатори, навіть дощ перфомансу не завадить. На думку Ірини Дроздовської, виступ під парасольками навіть додасть певного шарму.

Розпочнеться флешмоб у неділю, 9 квітня, о 15:00 на Європейській площі біля Вежі. Триватиме виступ лише 5-7 хвилин, тому всім, хто хоче «Почути Всесвіт» краще не запізнюватися.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору