× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на зустріч-обговорення скверу на вулиці Артинова

Для вінничан влаштують кілька зустрічей-обговорень, аби дослідити їхню думку з приводу скверу на вулиці Артинова, також відомого як сквер Альтмана. 

Зустріч-обговорення влаштують двічі, 21-го та 22 серпня, аби поспілкуватись з мешканцями довколишніх будинків. 

Створюючи або відновлюючи публічний простір біля житлових будинків, важливо знати думку, інтереси та очікування місцевих мешканців. Саме для цього КП “Інститут розвитку міст” проводить вивчення громадської думки мешканців будинків по вулицях Артинова, Театральній та Городецького щодо можливого облаштування скверу, який нині існує по вулиці Артинова, – йдеться в описі події.  

Сквер, що розташований між будинками № 38 та № 40 по вулиці Артинова більше відомий як “Альтман-сквер”, названий так на честь відомого художника Натана Альтмана. Дискусії про те, що і як варто облаштувати в сквері тривають вже декілька років. До прикладу, у вересні 2016 року активісти обговорювали потенційний проект “Альтман-скверу”. Саме тоді й було запропоновано таку назву. 

Завтра, 21 серпня, зустріч влаштують для жителів будинків по вулиці Артинова, 38, 40 та вулиці Театральна, 39, 43, 45. А 22 серпнядля мешканців будинків по вулиці Артинова, 49, 55, 57, 65, 67, 69, 71, 73, 75 та вулиці Городецького, 7. Місцем зустрічі стане, власне, “Альтман-сквер” між будинками № 38 та № 40 по вулиці Артинова. Час зустрічі – з 18:30 до 19:30

– Якщо в жителів інших будинків є переконання, що вигляд, наповнення та користування сквером стосується та впливає на них, то також будемо раді бачити. Також можна приходити всім, хто хоче дізнатись та побачити, як урбаністи працюють з мешканцями, як залучають їх до спільного творення міських просторів, – зазначають організатори. 

Нагадаємо, що під час святкування Дня міста відбудеться проект “ALTMAN сквер”, під час якого покажуть репродукції картин художника, живу картину “Анна Ахматова”, фото інсталяції “Синій пейзаж” та влаштують конкурс на краще архітектурне рішення благоустрою скверу Альтмана. Тоді ж серед вінничан влаштують опитування на тему, яким вони бачать сквер на Артинова. Вже після вивчення думок і побажань мешканців довколишніх будинків та вінничан загалом буде розроблятись проектна документація на облаштування скверу. 

Читайте також: Натан Альтман: художник з Вінниці, який розпочав «ленініаду»

Читайте також: Коти, квіти та щільна забудова: весняний колорит вінницьких дворів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Перезавантаження “Хіміка”: як дві сотні людей спільно вирішували долю парку. ФОТО

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору