× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на виставу із зав’язаними очима

Наприкінці цього тижня у Вінниці влаштують виставу із зав’язаними очима – перформанс, під час якого у глядачів дійсно будуть зав’язані очі. Все дійство потрібно буде сприймати на слух.

Вистава із зав’язаними очима “Вільям Вокер. Водолаз” є перформансом за мотивами однойменного есею аргентинського філософа Хорхе Анхеля Лівраги.

Ви приходите, сідаєте, одягаєте пов’язку на очі – і залишаються лише звуки голосів, живої музики та… тиша. Ваш слух загострюється і ви потрапляєте у світ, де помітні навіть найменші порухи душі, а уява малює незримі образи і почуття, – йдеться у описі події.

Дійство супроводжуватиметься живим виконанням творів сучасного українського композитора Олега Резцова.

Олег Резцов – композитор та піаніст родом з Рівного. В його творчому доробку близько 1000 різнопланових музичних творів. Серед них переважають фортепіанні, камерно-інструментальні та вокальні твори.

Міжнародна неурядова організація “Новий Акрополь”, яка і є ініціатором вистави із зав’язаними очима, приурочила цей проект до Всесвітнього дня філософії, який відзначається 15 листопада. Окрім цього проект презентує Хорхе Анхеля Лівраги “Плисти проти течії. Том 2” в Україні.

Вистава у Вінниці відбудеться вже цієї п’ятниці, 16 листопада, за адресою вулиця Соборна, 75 (3-й поверх, приміщення організації “Новий Акрополь. Вінниця”). Початок о 19:00.  Для того, аби потрапити на виставу, необхідно зареєструватись. Як зазначають організатори, кількість місць обмежена. Проте, участь безкоштовна.   

Фото: https://www.investor.lutsk.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору