× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на велопроект “Тур де Парк” під час святкування Дня міста

Під час святкування Дня міста для вінничан та гостей свята влаштують велопроект з п’ятьма різними локаціями. 

Як повідомляється на сайті міської ради, йдеться про проект “Тур де Парк”, який відбудеться 14 вересня. Він став одним з переможців конкурсу грантів до Дня міста від “Подільської громади”. Велопроект стане частиною загальної програми святкування Дня міста і розміститься одразу на п’яти локаціях. З програмою святкування Дня міста можна ознайомитись ТУТ

Перша локація буде розташована поблизу арки на вході до Центрального парку. О 10:00 там розпочнеться індивідуальна гонка на велосипедах вгору “UP!”. 

Об 11:00 на локації “BMX content” в скейт-парку (на території Центрального парку) розпочнуться змагання та показові виступи кращих спортсменів та аматорів міста на велосипедах BMX. 

Поблизу скейт-парку об 11:30 розпочнуться дитячі велоперегони “Роверок”. Заїзди відбуватимуться на біговелах, самокатах і велосипедах. Організатори обіцяють, що траса буде досить легкою. 

Четверта локація проекту, “Вело містечко”, розпочне свою роботу о 12:00 біля планетарію. Всі охочі зможуть перевірити там свої знання правил дорожнього руху. Там також діятиме локація “Велофігурка”, де можна буде випробувати свої навички їзди на велосипеді. 

Всі, хто взяв участь в роботі будь-якої локації, отримує наліпку, номерок, який дозволить стати учасником розіграшу призів від наших друзів і партнерів. Початок розіграшу о 18:00 на площі Водограй. Ми запрошуємо усіх приїздити на велосипедах, самокатах, біговелах усією родиною та святкувати День міста з нами. Реєстрація учасників відбуватиметься на кожній локації і розпочнеться за півгодини до початку заходу. Запрошуємо людей різного віку – від 3-х до 75+ років, – каже керівниця проекту  Лілія Шульгіна.

Ілюстративне зображення https://www.cxmagazine.com

Читайте також: Оркестри, Pianoбoy та «Ляпіс 98»: як Вінниця відзначить День міста. ПРОГРАМА

Читайте також: У Вінниці відкрили муніципальну велошколу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору