× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на “Urban weekend 2019” з наметами та вечірньою ватрою

Поблизу Вінниці, з 6 по 9 вересня відбудеться табір для урбаністів “Urban weekend 2019”, де усі охочі зможуть подискутувати на актуальні теми в урбаністиці, а також провести час в компанії однодумців на природі. 

Як йдеться в анонсі, табір урбаністів передбачає навчання просто неба, нетворкінг та проживання у наметах. Під час зустрічі учасники табору та “творці” міського комфорту зможуть “поділитися своїми перемогами та труднощами в проектах, пошукати шляхи вирішення актуальних міських проблем та подискутувати про найактуальніші теми в урбаністиці“. Організатори також обіцяють вечірні ватри, ранкові зарядки та їжу, приготовану на вогні. 

І все це в дружній команді просто неба! — додають у повідомленні. 

 

Щодня стикаючись з проблемами сучасних українських міст, більшість людей проходить повз, а урбаністи – зупиняються і шукають рішення, прагнуть зробити міста більш комфортними, здоровими та справедливими. Часто проблеми наших міст – подібні, тому обмін досвідом є надзвичайно важливим, — пишуть організатори на своїй фесбук-сторінці. 

В анонсі зазначають, що організатори забезпечують харчування, роздаткові матеріали, трансфер до локації табору, але учасники самостійно організовують собі власне спорядження (намети, спальні мішки, килимки, особистий посуд). У таборі не передбачається розпиття алкоголю. Організатори додають, що табір дружній до молодих батьків з дітьми та до людей з інвалідністю. Участь тільки для повнолітніх, можливі учасники з інших країн.

Табір урбаністів “Urban weekend 2019” триватиме з 6 вересня (заїзд до 18:00) по 9 вересня (перша половина дня) на лісовій галявині поруч із Вінницею (точне місце організатори повідомлять пізніше на своїй фейсбук-сторінці). Кількість місць у таборі обмежена, реєстрація – за ЦИМ посиланням до 23 серпня. Внесок за участь у таборі – 300 грн. Оголошення про відібраних учасників та учасниць – 27 серпня. 

Захід реалізовується за підтримки Британської Ради в рамках проекту “Активні громадяни”. Із додатковими питаннями організатори просять звертатися на фейсбук сторінку заходу ТУТ або за номерами телефону: Вікторія +38(093) 065 1658; Сергій +38(093) 941 0731. 

 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору