× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на святкування дня народження японського аніматора Макото Сінкая

Для поціновувачів аніме та творчості японського аніматора Макото Сінкая у Вінниці влаштують атмосферний вечір.

День народження японського аніматора Макото Сінкая святкуватимуть в молодіжному центрі “Квадрат” вже цієї суботи, 9 лютого. Організатори події, клуб любителів східної культури “Hinode”, раніше вже влаштовували святкування дня народження іншого видатного японця – мультиплікатора Хаяо Міядзакі.

В програмі святкування ти дізнаєшся про життя і творчість автора, поговоримо про унікальність його жанру та тематику робіт, а також переглянемо короткометражну картину “Сад витончених слів” (вікова рекомендація 14+), – йдеться в описі події.

Макото Сінкай – режисер, аніматор та сейю (актор озвучування), який народився в префектурі Наґано 9 лютого 1973 року. Перші свої роботи він створював сам від початку до кінця, починаючи від написання сценарію і закінчуючи створенням анімації та озвучуванням. Макото Сінкай відомий високою деталізацією статичних фонів у своїх роботах, а також грою світла й тіней.

Подія розпочнеться в суботу о 19:00 і триватиме близько трьох годин. Як зазначають організатори, подія призначена для старшої шкільної та дорослої аудиторії.  

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору