× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на обговорення музейного досвіду Польщі та майбутнього Музею міста

Вінницькі історики влаштують зустріч, де розкажуть про кращі музейні практики Польщі та способи їх застосування у майбутньому Музеї Вінниці. 

Подія “На шляху до Музею Вінниці: музейний досвід Польщі” відбудеться наступного тижня, 24 липня в стінах садиби Львовича. Темою зустрічі стане обговорення музейної поїздки до Польщі команди Центру історії Вінниці. Нагадаємо, що з 10-го по 14 червня Олександр Федоришен, Олеся Коваль та Сергій Гула з Центру історії Вінниці, директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун та журналіст Vежі Микола Геркалюк перебували в навчальній поїздці до Польщі. Саме вони стануть безпосередніми учасниками обговорення. В Польщі вінницька делегація відвідала шість музеїв та один історичний хаб, аби перейняти досвід та застосувати його при створенні Музею Вінниці. 

Йтиметься про кращі музейні практики Польщі, перспективи їх реалізації у Вінниці, українсько-польську музейну співпрацю та багато іншого, – вказано в описі події. 

Варто зазначити, що садиба Львовича, де відбуватиметься зустріч, є одним з варіантів розташування майбутнього Музею Вінниці. Організатори обіцяють всім охочим екскурсію історичною будівлею.  

Зустріч розпочнеться о 18:00 в середу, 24 липня за адресою вулиця Симона Петлюри, 15

Читайте також: “Рівень абсолютної довершеності”: досвід замку в Мальборку для Музею Вінниці та Мурів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Як розповідати дітям про війну: досвід польських музеїв Другої світової та Варшавського повстання. ФОТО

Читайте також: У пошуках ідей для Вінниці: досвід Музею Варшави та історії людей в музеї Гдині. ФОТО

Читайте також: “Музей може існувати і без колекції”: польський досвід на шляху до створення Музею Вінниці. ФОТО

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору