× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на нічну екскурсію до канцелярії Петлюри

В ніч з суботи на неділю у Вінниці влаштують екскурсію садибою одного з найбагатших підприємців міста початку ХХ століття. Також ця садиба протягом короткого періоду часу була канцелярією Симона Петлюри.

Музейний перфоманс “Столична ніч” є частиною проекту Центру історії Вінниці “Ніч музеїв”. Як повідомляється на сторінці Центру, відбуватиметься цей перфоманс в ніч з 18-го на 19 травня.

“Столична ніч” – це екскурсія садибою Боруха Львовича (вулиця Симона Петлюри, 15), одного з найзаможніших вінничан початку ХХ століття. В травні червні 1920 року в стінах цього будинку працювала Військово-похідна Канцелярія Головного Отамана Військ і Флоту УНР Симона Петлюри.

Одна з найкращих садиб Вінниці вперше відчинить свої двері вночі! На музейному перфомансі екскурсанти матимуть нагоду відвідати розкішні апартаменти Боруха Львовича, поринуть в атмосферу метушні буремного часу Тимчасової Столиці, – йдеться в описі події.

Як розхповіла в коментарі Vежі співробітниця Центру історії Вінниці Олеся Коваль, на учасників екскурсії очікують сюрпризи. В першу чергу вони зможуть відчути себе в ролі урядовців УНР, які тільки-но прибули до Вінниці. Всіх секретів організатори не розкривають, але запевняють, що буде цікаво. До того ж, це перша нічна екскурсія в стінах садиби Львовича.

Аби потрапити на екскурсію, необхідно зареєструватись за цим посиланням. Кількість місць обмежена. Екскурсії, кожна з яких триватиме півгодини, відбуватимуться в проміжку між 00:00 та 03:00 ночі. Більше інформаці можна довідатись за телефоном +38 067 430 36 63, В’ячеслав (з 10:00 до 18:00). 

Читайте також: Садиба Львовича, канцелярія Петлюри та обласний радіовузол: сто років історії вінницької будівлі

Читайте також: Нічна “Мелодія повітря”, Злата Огнєвіч, та вуличне мистецтво: повна програма святкування Дня Європи у Вінниці

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору