× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на громадські слухання з приводу мосту на Тяжилів

Цього тижня у Вінниці влаштують громадські слухання з приводу будівництва вантового мосту на Тяжилів. Попередньо вони мали відбутись ще 1 березня, проте слухання перенесли.

Як повідомляється на сайті міської ради, наразі завершується обговорення містобудівної документації з приводу будівництва автомобільного та пішохідного мосту від вулиці Батозької до вулиці Максима Шимка. Саме у зв’язку з потребою в доопрацюванні цієї документації громадські слухання перенесли, а обговорення продовжили.

Громадські слухання з обговорення мосту на Тяжилів відбудуться вже цього четверга, 21 березня в HUB “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11). Початок о 18:30.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20), – йдеться в повідомленні міської ради.  

Пропозиції можна подавати працівникам Відділу просторового розвитку департаменту архітектури за телефонами: 67-22-76, 67-23-65, 67-21-55.

Нагадаємо, що замовником містобудівної документації є департамент архітектури та містобудування міської ради, а розробником – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». Планується, що міст буде вантовим, а його довжина складатиме 550 метрів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору