× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на еко-вечірку заради переходу міста на 100% відновлювальної енергії

У цю середу, 26 червня, у вінницькому арт-кафе “Синій кактус” відбудеться еко-вечірка “Go кліматувати”, де організатори сподіваються зібрати місцевих еко-активістів для знайомства, гарно проведеного часу та заради підписання звернення до міського голови про перехід Вінниці на відновлювальну енергетику.

Як розповіла Veжі одна з організаторок “еко-тусовки” активістка Ольга Казакова, цей захід покликаний познайомити місцевих еко-активістів один з одним, а також з кліматичною організацією “350.org – Вінниця”, яка пропагує ідею переходу міста на 100% відновлювальні джерела енергії, які хочуть впровадити до 2050 року. Організатори обіцяють пригощати веганською їжею в дружній атмосфері та під хорошу музику.

— Запрошуємо тих, кому не байдужа тема клімату, екології міста і “зеленого” способу життя! — закликає Ольга.

Організаторка додала, що Вінниця вже другий рік приєднується до програми кліматичного лідерства від міжнародної кліматичної організації “350.org”. Минулого року за підтримки цієї організації активісти влаштували акцію “Дій за клімат” та акцію “День дій”. Також на еко-вечірці розкажуть про кліматичний всесвітній страйк, що відбудеться у вересні, а ще зберуть підписи тих, хто підтримує ідею переходу Вінниці на використання тільки відновлювальних джерел енергії.

— Цьогоріч плануємо зібрати підписи та передати меру міста звернення, щоб Вінниця також заявила про перехід на 100% ВДЕ, як це зробили Житомир, Чортків, Львів, Кам’янець-Подільський.

Еко-вечірка розпочнеться о 19:00, 26 червня, у вінницькому арт-кафе “Синій кактус” (вулиця Соборна, 80). Вхід вільний, реєстрація — за ЦИМ посиланням.

Переглянути та підписати текст звернення  із вимогами відстоювати перехід України на відновлювану енергетику можна за ЦИМ посиланням. 

Читайте також: Енергія зі сміття: як під Вінницею працює автоматизована біогазова станція. ФОТОРЕПОРТАЖ
Читайте також: Сонячні «сендвічі» по-вінницьки: репортаж з заводу KNESS. ФОТО
Читайте також: Пет-пташки та звуки моря з пластику: вінницька школярка зробила екологічний арт-проект у власній школі. ФОТО

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору