× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на «Друге дихання» – виставу-перформанс від англомовного театру

Перший та поки єдиний англомовний театр у Вінниці «Movers and Shakers» запрошує на свою виставу-перформанс «Second breath» («Друге дихання»), яка відбудеться вже цієї суботи – 22 квітня.

«Second breath» – це вистава про забуті Мрії, які оживають та змінюють життя звичайного перехожого. Про те, що мріяти це прекрасно і дуже ресурсно.

  • Ми прагнемо створити перфоманс, що вмотивує глядачів замислитись над важливими соціальними проблемами, змінити своє життя та життя інших на краще, почати діяти. Або ж додати трішки творчості та позитиву у їх буденність. Виставу «Second breath», яку ми вдруге плануємо показати глядачам разом із невеликими сольними виступами акторів, має також порадувати глядачів музичними подарунками, – розповіла Vежі засновниця театру Марія Геращенко.

Єдиний англомовний театр Вінниці відсвяткував першу річницю та готує «Друге дихання»

У виставі присутні і танці, і музика з нестандартними ідеями. Наприклад, з африканськими мотивами, де ще й в оригінальний спосіб виконавці зуміли здивувати ідейних натхненників театру: заспівали їх прізвища в африканському стилі так, що приймаєш їх за чисту монету – наче справжній текст пісні. Монологи, діалоги, пантоміма та заворожуючий танок німфів – поєднання цих складових наповнює перформанс все новими змістами.

  • На вас чекають виступи акторів з гумористичними життєвими історіями, авторськими міні-перформансами, глибокими поетичними рядками, власними думками на цікаві теми, авторські пісні англійською мовою від музичного гурту «Женя і Катя». У глядачів буде змога не лише насолодитись виставою, дозволити собі помріяти, отримати позитивні емоції та надихнутись музичними творами, але й можливість познайомитись з представниками з Італії, Франції, Австрії та Сполучених Штатів, які є невід’ємною частиною театру. А ще гітара, пісні, міжкультурний досвід, чудовий затишний креативний простір Артинова, який пригощає запашним чаєм,кавою та смаколиками. Приходьте до нас за гарним настроєм та новими враженнями, – запрошує Марія.

Показ вистави відбудеться в креативному просторі «Артинов» (вул. Архітектора Артинова, 12-А, 2 поверх) о 18:00. Вхід на захід – згідно тарифу простору – 35 гривень коштує перша година перебування, кожна наступна – 20 гривень. Тривалість заходу – 2 години.

Захід організовує ГО «Центр Розвитку Пангея Ультіма». Мова заходу – англійська.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору