× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на дегустацію вин від місцевих виноробів

У вінницькому закладі Johnny Raw (що у ТЦ “ПоділляCity”) відбудеться дегустація вина від місцевих виноробів. Відвідувачі зможуть не лише спробувати декілька видів напоїв, а й дізнатися більше про створення вина та культуру його споживання. 

Дегустація відбудеться вже цієї суботи, 16 березня. На заході у гостей буде можливість поспілкуватися як з самими виноробами, так і послухати про всі вина, їх походження, виробництво та культуру споживання цих напоїв.

– Це перша наша дегустація, яку ми робимо автономно – без участі інших магазинів чи фірм, які торгують алкоголем. Це дегустація наша спільно з тур-клубом “Бідняжка”, до якої хочемо залучити вінницьких виноробів, – розповів засновник Johnny Raw Володимир Бабій. 

На дегустації презентують дев’ять зразків вин від двох місцевих виноробів: чотири білих та п’ять червоних.

– Вина будуть традиційних сортів винограду. З білих, наприклад, Шардоне і Совіньйон Блан, а з червоних – Піно Нуар та Каберне. Ще будуть унікальні медові вина, традиційні для України, які саме тут робили, дуже цікава штука, – додав Володимир.

Для дегустації готують в закладі окреме місце на 30 гостей, тому бажано попередньо забронювати місце за номером 073 054 04 14. Квиток на захід коштує 170 гривень. Початок о 19:00. 

Читайте також: Своє місце #2. JOHNNY RAW: «новачок» на Поділлі з hand made світильниками

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору