× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на безкоштовні курси жестової мови

Вінничан запрошують безкоштовно навчитись жестової мови на курсах, організованих Центром підліткових клубів за місцем проживання. Заняття будуть тривати по годині два рази на тиждень – у вівторок та четвер.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Центру, передбачається дві вікових групи для вивчення жестової мови – молодша (6- 12 років) та старша (з 12 років і старше). Так, щовівторка та щочетверга, з 15:00 до 16:00 триватимуть заняття молодшої групи, а з 16:00 до 17:00 – старшої.

Як розповіла Vежі Анна Воронюк, завідуюча відділом організаційно-масової роботи КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”, зареєструватись на заняття можна до 13 вересня, однак власне курси розпочнуться після формування груп – орієнтовно з 20 вересня.

Анна Воронюк додала, що максимально в кожній групі може бути до 15 людей. Курс розрахований на три місяці, однак його тривалість може коригуватись, в залежності від успіхів учнів.

Наразі це вже другий набір на курси жестової мови. Перший був влітку цього року. В нас професійна викладачка, яка має справу з такими уроками вже не вперше, тож всі були задоволені – розповіла нам Анна.

Запис на курси жестової мови відбувається до 13 вересня за адресою: вулиця Соборна, 91 (заняття відбуватимуться за цією ж адресою). Участь безкоштовна, однак кількість місць обмежена. Додаткова інформація за телефоном: 0432 50 82 13

Фото зі сторінки ЦПКзМП

Головне фото – Шпальта

Читайте також: Тренажер для обіймання і мер на балансирі: у Вінниці показали, як працює інклюзивний центр для дітей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці планують створити ще один інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору