Вінничан запрошують безкоштовно вивчити іноземні мови в розмовному клубі

Для тих вінничан, які прагнуть вивчити більше мов, але на заваді стають дороговартісні курси, знайшлось рішення. У новому креативному просторі «Level 80» проходитимуть безкоштовні мовні заняття, організовані за підтримки ГО «Пангея Ультіма». 

У Speaking club вивчатимуть французьку, німецьку та італійську мови. Відвідувати мовні курси зможуть усі бажаючі, кому виповнилося 16 років, при чому рівень знань не має значення. Проводитимуть заняття носії мов. Таким чином можна буде покращити свої навички спілкування, а також підвищити рівень володіння мовами, що дозволить вільно почуватись у іншомовному середовищі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Level 80: як виглядає перший у Вінниці безкоштовний коворкінг. ФОТОРЕПОРТАЖ 

Розклад:

  • Французька мова – щопонеділка з 17:30 до 19:00,
  • Німецька мова – щовівторка з 17:30 до 19:00,
  • Італійська мова – щочетверга з 17:30 до 19:00.

Як розповіли Vежі, заняття вже проводять, але долучитись до них можна будь-коли, необхідно лише мати бажання.

  • «Пангея Ультіма» раніше збирались та вивчали мови в бібліотеці, але у них там завершився договір оренди і вони перейшли до нас, так як у нас безкоштовний простір. У них вже є групи, які відвідували мовні курси раніше, але ми можемо вмістити більшу кількість людей і тому запрошуємо всіх, хто бажає вичати мови, долучитися до занять. Попередньої реєстрації не потрібно, але бажано приходити за декілька хвилин перед початком, аби уточнити усі деталі занять.

До речі, у просторі  «Level 80» також щоп’ятниці збираються вінничани, які вивчають польську мову. Ці заняття також безкоштовні. Починаються о 17:00 та тривають годину-півтори.

Телефон для довідок: (0432) 50 82 13

Організаторами мовних курсів є Вінницька міська рада,  КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» «Vin Smart», «Level 80», ГО «Пангея Ультіма».

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору