× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан закликають поприбирати на Сабарові після зими

Екологічно-мистецький захід «Чистий Сабарів – чиста планета» відбудеться вже цієї суботи та поєднає в собі корисне з приємним.

Ініціаторами заходу став тур-клуб «Бідняжка» разом із партнерськими громадськими організаціями та підприємцями. Прибирання мікрорайону Сабарів (зона відпочинку біля ГЕС) розпочнеться 30 березня о 10.00 та стане однією із складових програми заходів Години Землі у Вінниці.

Читайте також: У Вінниці відбудеться Година Землі з акустичною музикою у темряві

Для того, щоб зробити Сабарів чистішим потрібно мати тільки бажання і доїхати самостійно до Сабарова. Мішки для сміття та рукавички надають організатори акції.

Окрім прибирання території заплановано ряд коротких лекцій. Як розповіла представниця тур-клубу «Бідняжка» Ірина Пишна, від організації «EcoHope» можна буде почути про екологічну проблему пластику та поліетилену, який завжди навколо нас, представники ГО «Наше Поділля» розкажуть про стан полігону у Стадниці, а також про забруднення річок та повітря пластиком, хімічними речовинами та небезпечними відходами.

Учні, в чиїх навчальних закладах впроваджується проект «Зелена школа», поділяться досвідом сортування та історією про те, як завдяки коштам, вирученим з сортування, можна здійснити мрію. Про антропогенну зміну клімату та проблеми викидів в атмосферу і про перехід на відновлювальні джерела енергії до 2050 року розкажуть учасники кліматичної організації 350.org, а «еко-сервіс» поділяться правильним досвідом сортування вторсировини. Окрім цього всіх лектори розкажуть про свою екологічну діяльність саме у Вінниці.

Організатори додають, що наразі ведуться переговори про участь в заході місцевих музикантів, аби зробити прибирання активнішим та веселішим.

Допомагатимуть у перевезенні сміття в Муніципальна поліція та «Подільська Січ». Організатори додають, що будуть вдячні, якщо хтось допоможе і на один день дасть в користування електрогенератор, мотоблок, «тачку» для сміття.

Подія триватиме орієнтовно до 16.00.

Деталі про захід можна дізнатися за номером : +380687272555, Алла.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору