× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан просять оцінити рівень культурних послуг у місті

Вінничанам пропонують долучитися до опитування щодо культурної сфери життя у місті. Допомогти компетентним органам розробити якісну та доцільну програму культурних заходів у місті та заповнити відповідну форму можна до 22 липня.

На сайті Вінницької міської ради з’явилося повідомлення про опитування громадян щодо рівня культурних послуг у місті. У відповідній формі вінничани зможуть відповісти на запитання щодо культурних прав людини, бажаного змісту безоплатних культурних послуг у місті та доцільності їх впровадження.

Результати опитування будуть використані у роботі над розробленням мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами (визначення переліку, змісту та обсягу культурних послуг, що надаватимуться громадянам на безоплатній основі). Такий стандарт буде спрямований на підвищення рівня забезпеченості прав громадян на отримання якісних і доступних культурних послуг.

Долучитись до опитування можна за ЦИМ посиланням. Дослідження влаштоване Директоратом стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору