× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан просять допомогти з посадкою 500 дерев у парку імені Ющенка

У Вінниці прагнуть відновити парк імені Ющенка. Загалом там планують посадити 650 дерев, і  небайдужих вінничан просять про допомогу.

Сьогодні, 15 березня, адміністрація Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені академіка О. Ющенка планує посадити  на території парку 150 перших дубів. За тиждень, 23 березня, їм підвезуть ще 500 саджанців дерев: для їхньої посадки просять допомогти вінничан.

Софія Кучерук, головний лікар лікарні, розповіла, що це їхній спільний проект з одним із забудовників, а саджанці як благодійну допомогу їм надає місцевий депутат. Зокрема йдеться про клен, дуб, липу та граб, можливо ще вічнозелені – загалом 500 дерев. І своїми силами працівники лікарні з таким об’ємом не впораються.

Відтак небайдужих вінничан просять про допомогу в посадці дерев.

– За можливості, було би добре, щоб люди прийшли з лопатами та відрами, але якщо немає, можна й без них. Будемо вдячні будь-якій допомозі, – зазначила головний лікар.

Так, дерева у парку імені Ющенка (вулиця Пирогова, 109) садитимуть у суботу, 23 березня. Саджанці туди підвезуть о 9:00.

Читайте також: Наламало дров: як Вінниця пережила шквал. ФОТОРЕПОРТАЖ

Нагадаємо, що кілька днів тому Вінниця пережила справжній шквал. З самого ранку 11 березня з’явилася маса повідомлень про дерева, які від вітру падали в різних районах Вінниці. Найбільше постраждав саме парк імені Ющенка, де грандіозні дерева лежали прямо на алеях.

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору