× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан просять допомогти вилікувати дівчину, яка постраждала у ДТП

Минулого тижня поблизу села Сальник трапилась ДТП – 26-річна Дарина Розбіцька, невпоравшись з керуванням, з’їхала з дороги, зіштовхнувшись з деревом. Наразі дівчина в реанімації з численними травмами та паралізованими кінцівками. Родина просить небайдужих допомогти Дарині одужати.

Через аварію у Дарини багато травм, найважчі з яких: переломовивих С4-С5 хребців з ретролістезом тіла С5 хребця та забоєм і компресією спинного мозку, перелом основи черепа, забій головного мозку, перелом ключиці, пневмоторакс.

Фото з місця ДТП

Дівчина, яка професійно займається танцями, наразі знаходиться в реанімації у важкому стані з паралізованими кінцівками та не може самостійно дихати. Вона також потребує щоденного прийому препаратів, вартість яких лише на одну добу становить тисячі гривень.

Лікарі вже виконали хірургічне втручання на вправлення та фіксацію ключиці, а також вправлення вивиху хребців шийного відділу з передньо-задньою фіксацією. Виконання цих операцій коштувало родині десятки тисяч гривень. Як повідомила мама дівчини, Інна Завальнюк, Дарина у дуже важкому стані і лікарі поки що не дають жодних прогнозів, зазначають лише, що відновлення залежатиме від організму Дарини. Наразі батькам також ще не сказали якою може бути фінальна вартість лікування, однак щодня витрачаються тисячі гривень. Окрім цього, у майбутньому на Дарину чекає тривала реабілітація.

На даний момент сім’я дівчини вже витратила чималі суми на лікування, які навіть важко підрахувати, і потребує допомоги, щоб Дарина якнайшвидше одужала.

Переказ коштів для Дарини можна здійснити на картку її мами 5168 7573 2500 6569 (Завальнюк Інна Яківна) або брата – 4149 4390 0950 5649 (Завальнюк Ярослав Євгенійович).

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору