× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан кличуть подивитися, як роблять продукцію для «Мерседесів»

У Вінниці державне підприємство «Електричні системи», на якому збирають комплектуючі для «Мерседесів», організовує День відкритих дверей. Тож усі охочі 7 серпня зможуть не тільки відвідати цікаву екскурсію, а й особисто подивитися на умови праці на підприємстві.

До кінця року на підприємстві запустять третю чергу – для виготовлення комплектуючих автомобілів S-Класу – яка дасть 700 робочих місць. Відтак День відкритих дверей влаштовують для потенційних працівників.

Відвідувачам покажуть, як виготовляються схемні джгути та компоненти, що рухають двері і сидіння, вмикають освітлення та оживляють двигун, керують склопідйомниками, вмикають кондиціонер та створюють найвищий рівень комфорту в автомобілях «Мерседес».

– День відкритих дверей ми влаштовуємо для людей, які зацікавлені у роботі на нашому підприємстві. І робимо це для того, щоб не давати «кота в мішку», адже можна довго розповідати про підприємство і роботу на ньому, та краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Та й у людей буде можливість самим побачити роботу, режим, умови праці в цеху, і вже тоді прийняти рішення про працевлаштування. Крім того ми запрошуємо людей з районів, адже у нас є безкоштовне довезення в три зміни. Бо якби людина сама добиралася на роботу із села, то це б не мало сенсу, – розповіла Оксана Максимець, фахівець відділу по роботі з персоналом.

Читайте також: До 2020-го у Вінниці планують створити додатково 10 тисяч робочих місць

Вона також зазначила, що на підприємстві «Електричні системи» відкриті виробничі вакансії в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Тобто це люди, які безпосередньо працюватимуть на виробництві з можливістю кар’єрного росту (лідер на лінії, бригадир тощо).

Детальніше про це можна буде дізнатися під час екскурсії 7 серпня. Їх, до речі, влаштовуватимуть щогодини – з 9:00 до 17:00. Тож до ДП «Електричні системи» (вулиця Стрілецька, 57-Б) можна підходити у будь-який час, доведеться лише зачекати одну із груп, які приїжджатимуть з сіл та містечок області.

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору