Вінничан кличуть на відкриття екосезону у «Мекку» зеленого туризму області

На Вінниччині 1 квітня відбудеться відкриття екологічного сезону в селі Печера. Активісти планують очистити береги річки Південний Буг від сміття.

Основна мета акції, зі слів організаторів – це очистити природу і показати людям, що можна жити, коли навколо чисто. Акція розпочнеться зранку 1 квітня, а завершиться близько четвертої години вечора.

  • Ми плануємо прибрати береги річки Південний Буг та розвісити екологічні таблички та плакати, – розповідає організатор акції Олексій Мошин. – Також в нас буде невеличка екскурсія по історичних пам’ятках села Печера.

Село Печера знаходиться у Тульчинському районі Вінниччини, розташоване над річкою Південний Буг. За свою мальовничість Печера вважається Меккою зеленого туризму. Тут є також цікаві історичні пам’ятки: парк колишнього палацу Потоцьких; склеп родини Потоцьких, спроектований та зведений Владиславом Городецьким. На території села також розташувався Прибузький заказник – ландшафтний заказник місцевого значення.

Склеп Потоцьких (фото з Вікіпедії)

Краєвиди села Печера (фото з Вікіпедії)

Окрім цього, організатори планують приготування страв на вогнищі та невеличкий імпровізований концерт.

  • Люди починають приїжджати вже 31 березня, хтось з наметами, хтось без. Деякі селяться у місцевих. Всіх залюбки приймають, – каже Олексій.

Організований транспорт з Вінниці поки що не планують.  Добратись  до села Печера можна з центрального автовокзалу міста. Приблизна вартість квитка в одну сторону – 50 гривень.

З собою обов’язково потрібно мати: спальник, відповідний одяг для прибирання та робочі рукавички. Також можна взяти деякі продукти або гроші та намет, якщо він потрібен.

Уточнити деталі або приєднатись до акції можна попередньо зареєструватись за телефоном – (98) 440 22 38.

Головне фото: blog.meta.ua

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією
Вгору