× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан кличуть на обговорення змін у конкурсі “Бюджет громадських ініціатив”

У Вінниці відбудеться круглий стіл, під час якого буде обговорено зміни до «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об’єднаної територіальної громади».

Як повідомляє Вінницька міська рада, раніше департамент правової політики та якості опрацював надані вінничанами пропозиції та результати IV загальноміського конкурсу проектів.

Усіх зацікавлених запрошують на зустріч, що відбудеться 31 січня о 15:30 в HUB «Місто змістів» (вулиця Пушкіна, 11). Про своє бажання взяти участь у заході потрібно повідомити до 10:00 31 січня на електронну пошту: info@vmr.gov.ua. Контактні телефони: 59-51-59, 59-51-36.

Нагадаємо, що в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» аналіз результатів чергового етапу конкурсу здійснюється щорічно, а також вносяться зміни до умов проведення конкурсу.

Як VежА писала раніше, у вересні 2018 року правила конкурсу зазнали певних змін: збільшили тривалість голосування та кількість проектів, за які можна проголосувати, а також дещо посилили умови проти фальсифікації голосів.

Водночас під час проведення конкурсу минулого року були виявлені певні порушення його правил. Зокрема були зафіксовані масові голосування студентів. Попередні зміни були внесені до Правил після фальсифікацій у бібліотеках міста у 2017 році.

Читайте також: 

Переможний Тяжилів: у Вінниці розповіли, хто виграв у цьогорічному Бюджеті громадських ініціатив. ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору