× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан кличуть на інтерактивну екскурсію до підземного храму та на дзвіницю

У суботу, 29 червня, містян запрошують до вінницького Кафедрального собору Преображення Господнього (Спасо-Преображенський собор) на інтерактивну екскурсію “Дзвін часу”. Під час відвідин можна буде оглянути пам’ятку з її каплицями та підземним храмом, а також піднятися на самий вершечок собору і побачити Вінницю з висоти.

Як йдеться на фейсбук-сторінці “Центру історії Вінниці”, у рамках проекту «Мистецькі вихідні» відбудеться екскурсія в Кафедральному соборі Преображення Господнього (історичний Костел домініканців), який розташований на території архітектурного комплексу «Вінницькі Мури».

— Вінничани та гості міста матимуть унікальну можливість оглянути пам’ятку, каплицю з автентичними розписами XVIII століття, підземний храм Козьми і Дем’яна, внутрішнє подвір’я – атріум, — пишуть у анонсі організатори. — Кульмінацією екскурсії стане підйом на дзвіницю храму, з якої відкривається фантастична панорама міста.

Інтерактивна екскурсія “Дзвін часу” розпочнеться 29 червня, о 15:00, у Соборі Преображення Господнього (вулиця Соборна, 23). Аби потрапити на екскурсію, необхідно заповнити гугл-форму за цим посиланням. Вхід вільний, але кількість місць обмежена. 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору