× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан кличуть на безкоштовну екскурсію до локації “Міні-Вінниця”

Цієї суботи, 18 серпня, вінничан запрошують на безкоштовну прогулянку парком мініатюр “Міні-Вінниця”, що стане заключною екскурсією в рамках проекту “Мистецьке літо”.

Як повідомляє Центр історії Вінниці, який спільно з Департаментом культури Вінницької міської ради влаштовує такі прогулянки, реєстрація вже відкрита.

Відвідувачі екскурсії зможуть побачити макети найцікавіших будівель Вінниці, а також довідатися про них багато цікавої інформації. До того ж, парк мініатюр – це чудове місце для фотографування.

Запланована екскурсія на 18 серпня (субота), початок – о 16:30, 17:00 та 17:30. Орієнтовно прогулянка парком мініатюр триватиме 30 хвилин. Зазначено, що потрапити на захід зможуть тільки ті вінничани, які попередньо зареєструються за цим посиланням.

Нагадаємо, що “Міні-Вінницю” відкрили у центральному міському парку у вересні минулого року. Тоді 12 макетів найвизначніших будівель Вінниці, створених за допомогою 3D-принтера, стали однією із улюблених фотозон вінничан. Втім, не обійшлося і без вандалізму.

– Під час Дня міста нашу локацію відвідало дуже багато людей. У результаті – поламана «Арка» та витоптаний рулонний новесенький газон. І це попри охоронців, які слідкували за людьми та просили бути обережними, – розповідав Микола Залецький, керівник міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд».

Відтак у вересні минулого року комунальники захистили «Міні Вінницю» парканом та зробили платний вхід.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору