Вінничан кличуть колективно скупатися в крижаній воді на Водохреща

Опуститися в ополонку – не так страшно, як здається. Щонайменше так заявляють тренери, котрі пропонують мешканцям Вінниці 19 січня все ж наважитись й відтак відзначити Хрещення Христове.

Вінничани матимуть можливість зробити це під наглядом досвідчених тренерів у рамках проекту Air Fitness 365.

  • Якщо у вас є бажання, але з якихось причин, щось зупиняє – ми в цьому можемо допомогти. Приходьте та зробіть перший крок разом з нами, – говорить тренер Руслан Кобялко.

Читайте також: Вінниця святкує Водохреща: біля озер та ставків – черги з охочих пірнути. ФОТО

Водночас тренер зазначає, що вже сформовано невеличку групу новачків. Усі вони отримають від тренерів поради щодо того, як правильно опускатись в ополонку.

  • Якихось жорстких критеріїв чи то протипоказань у цій справі немає, але звичайно бажано мати розуміння, чи дозволяє вам здоров’я, – говорить тренер. – Також, звісно, краще не робити цього маленьким дітям.

Зустріч відбудеться 19 січня на Вишенському озері о 10:30 біля Центрального входу до парку Дружби Народів. Поруч із ополонкою буде облаштовано кілька наметів для перевдягання. Із собою бажано взяти термоси із гарячим чаєм.

Подробиці можна дізнатися, звернувшись до організаторів на сторінці події.

Також об 11:00 на Вишенському озері, а о 12:00 – на озері в районі олійножирового комбінату (вулиця Волошкова, 8), стартують святкування з нагоди Водохреща, влаштовані Вінницькою міською радою.

Для бажаючих зануритися у хрещенську воду виступатимуть аматорські фольклорні гурти, очікується й низка спортивних розваг та конкурсів із подарунками: зокрема можна буде випробувати свої сили у перетягуванні канату, вправах на швидкість тощо. Також відбудуться показові виступи спортсменів з гирьового спорту.

Минулого року на свято Водохреща зібралося кілька сотень вінничан, а неподалік ополонки було облаштовано невелику сцену, на якій виступали місцеві колективи народної пісні, а також чиновники та представники вінницьких організацій «моржів».

Читайте також: Вінниця святкує Водохреща: біля озер та ставків – черги з охочих пірнути. ФОТО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору